Lokalita

Projekt je situovaný na novovzniknutej Repíkovej ulici, ktorá nadväzuje na už zabývanú Rumančekovú ulicu v obci Hviezdoslavov. Dostupnosť značne uľahčuje novovzniknutá rýchlostná cesta  R7 - Bratislava 17 minút, Šamorín 7 minút, Dunajská Streda 21 minút. V pešej dostupnosti je vlaková stanica, aj zastávka medzimestskej autobusovej dopravy. V rámci obcí Hviezdoslavov a susediaceho Kvetoslavova máte k dispozícii niekoľko supermarketov, aj domácu pekáreň, či mäsiareň, reštaurácie a kaviarne, lekáreň, záhradníctvo, domáce potreby. Nachádza sa tu aj materská škola a dve základné školy. Obec a jej okolie ponúka priestor pre množstvo voľnočasových aktivít.

Technické vyhotovenie

Pezinská tehla + zateplenie 15 cm fasádny polystyrén EPS 70, betónové stropy, väzníkový krov a strešná krytina Terrán Danubia Inova, klampiarske konštrukcie, okná plastové 5-komorové 3-sklo, kúrenie elektrické podlahové DEVI (v každej izbe dotykový termostat), inteligentný boiler na ohrev vody, predpríprava na alarm a videovrátnik.
Prípojky mestskej kanalizácie, elektrina, mestská voda, príprava pre zavedenie optického kábla na internet.
Vzhľadom na vyhotovenie sú predpokladané veľmi nízke mesačné prevádzkové náklady na bývanie (cca do 100€/mes).


Štandard

Byt je možné kúpiť v prevedení:

HOLODOM: kompletné elektro a vodo-inštalácie, vrátane podlahového kúrenia, termostaty, zástrčky a vypínače, bojleru pre ohrev TUV, príprava na alarm, príprava na videovrátnik, potery, sádrové omietky, 1 x náter bielou farbou, bez sanity. V cene je kompletné oplotenie pozemku bariérovým plotom (okrem uličnej strany) a vyloženie parkovacích státí zámkovou dlažbou.

ŠTANDARD: byt je možné  dokončiť podľa požiadaviek a predstáv klienta - klienti nie sú viazaní jednotným dizajnom, ale majú možnosť výberu zo širokej škály materiálov a dekorov dostupných u našich partnerských firiem: plávajúce podlahy, obklady a dlažby, interiérové dvere a zárubne, kúpeľne vybavené sanitou, WC Geberit a taktiež na požiadanie zabezpečíme montáž klimatizácie, alarmu, exteriérových žalúzií.
Vybavovanie nechajte na nás

Stačí si zvoliť, ktorý z bytov z našej ponuky sa Vám najviac páči a všetko ostatné zariadime za Vás. V cene je zahrnutý kompletný právny a hypotekárny servis. 

Financovanie

Projekt Nové Slnečné záhrady je financovaný VÚB bankou, ktorá ponúka pre záujemcov o kúpu bytu v tomto projekte výhodné podmienky, bez poplatkov za znalecký posudok, či poskytnutie úveru.  Ak má klient vlastné zdroje, alebo sa rozhodne pre financovanie cez inú banku, máme preň pripravený kompletný finančný a hypotekárny servis.

Termín výstavby

I. etapa Nových Slnečných záhrad je vypredaná a jej kolaudácia je v mesiaci 05/2022

II. etapa výstavba je ukončená, byty sú skolaudované, pripravené v stave "holodom" - pre dokončenie podľa predstáv klienta.